• Виробляємо спеціалізоване торгове обладнання виробляємо спеціалізоване торгове обладнання виробляємо спеціалізоване торгове обладнання виробляємо спеціалізоване торгове обладнання виробляємо спеціалізоване торгове обладнання

ФАСАДИ

Під фасадом корпусних меблів розуміють сукупність всіх видимих ​​деталей, що виходять на її фронтальну, а іноді і бічну поверхню. Фасад, в кінцевому підсумку, визначає зовнішній вигляд, вартість і привабливість меблів для споживача.

Виготовлення меблевих фасадів з натурального дерева набрало дуже велику популярність за останні роки. Все більше людей віддають перевагу старій добрій класиці з натурального дерева. Сучасна меблева мода «вимагає» від проекту меблів цікавих рішень. За допомогою широкого модельного ряду наші фасади здатні знайти застосування в інтер’єрах будь-яких стилів і напрямків.

Готові фасади для меблів – це унікальна можливість швидко, дешево і надовго освіжити свій інтер’єр, не вдаючись до повної зміни меблевого гарнітура. Якщо ви вирішили купити фасади окремо, ми завжди раді вам допомогти у виборі.

Наш каталог сповнений якісних моделей на будь-який смак, тому ви зможете вибрати для себе підходящий варіант. Чого немає – створимо.

Весь асортимент фасадів ретельно продуманий до дрібниць і пропонує різні варіанти і матеріали.

©2001-2020 МБХЛ. Всі права захищено